Dolaz Kimdir?
Dolaz; ev dışı tüketim (EDT) ürünleri ve gıda toptancılığı yapmak üzere 2011 yılında; Manisa’da kuruldu.
2011’den günümüze;
Cash & Carry Mağaza
Pastacılık
E-Ticaret
Kimya
iş alanlarını bünyesine ekledi.
dolazexpress.com
dolazexpress.com olarak öncelikli amacımız siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti sağlamak. Bunun için satınalma gücümüzü, sektörel bağlantılarımızı, güçlü operasyon ekibimiz ve altyapımızı kullanıyoruz. Bu sayede kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla çook hızlı bir şekilde kapınıza kadar getiriyoruz. dolazexpress.com'un arkasında Dolaz'ın tecrübesi ve operasyon gücü var. Bugün Dolaz olarak 32 kişilik ekip, 18 araç, 4 şube ile 3600+ fazla müşterimize Gıda, Pastacılık, Kimya ve E-Ticaret operasyonları ile hizmet vermekteyiz. Dolaz Express adıyla Hepsiburada, Trendyol, N11, Gittigidiyor, Epttavm üzerinden de satış gerçekleştiriyoruz. Her geçen gün büyüyen ailemizde sizleri de görmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Dolaz Gıda
Dünya mutfağı, dondurulmuş ürünler, geleneksel mutfak gibi yiyecek ve içecek çözümleri ile ilişkili her türlü profesyonel mutfak tedarik çözümleri sunar. Ayrıca; müşterilerinde profesyonel chefer ile menü çalışması, reçete çözümleri, ihtiyaca yönelik ürün çözümleri sunmaktadır.
Dolaz Express
2018 yılında Cash & Carry mağazamız Dolaz Express ile profesyonel mutfak müşterilerimize perakende tedariğini sağlamak üzere yola çıktık.
Dolaz Kimya
Gıda müşterileri ve ayrıca kendi hinterlandımızda bulunan fabrika, kurum ve işletmelerde temizlik ve hijyen çözümleri ile ürün tedariği sağlamaya başladık. Ayrıca havuz ve su şartlandırma çözümlerinde profesyonel destek sağlıyoruz.
Dolaz Pastacılık
Portföyümüzdeki pastacılık ve unlu mamül ürünleri satan müşterilerimize alanında uzman ekibimiz ile profesyonel destek vererek, pastacılık & unlu mamül malzemelerinin yanı sıra endüstriyel ve dekor çikolata ile geniş ürün yelpazemizi müşterilerimizle buluşturuyoruz. Müşterilerimizin ürün geliştirmeleri konusunda onlara tam destek oluyoruz. Her geçen gün hizmet ağımızı genişleterek gücümüze güç katıyoruz.

                                                                                                                                                                                                                              

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR