İade şartları nelerdir?

dolazexpress.com’ dan aldığınız bir ürünü siparişin teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde koşulsuz ve Kargo ücreti ALICI tarafından ödenmesi şartı ile iade edebilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürün ya da ürünleri orijinal ambalajında, hasar görmemiş ve kullanılmamış olarak tarafımıza göndermelisiniz. Siparişleriniz için iade talebinde bulunmanız gerekmektedir.

 

 

İade talebini nasıl oluşturabilirim?


Hesabınıza giriş yaptıktan sonra "İade Taleplerim" alanından yeni talep oluştur butonundan siparişinize ulaşarak veya Siparişlerim alanından ilgili siparişe ulaşarak "Kolay İade" butonundan iade talebinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

İade edeceğim ürünü nasıl göndereceğim?


İade edeceğiniz ürünü 1334936154 iade kodu ile Sürat Kargoya ücretini ödeyerek teslim edebilirsiniz. Ürününüz tarafımıza ulaştıktan sonra ilgili birimlerce incelenecektir. Bu süreç ortalama 2-7 iş günü sürmektedir. İade şartlarına uygun ürününüzün iade işlemi gerçekleştiğinde siz değerli müşterilerimize göndereceğimiz e-mail ile bilgilendirme yapılacaktır.

Farklı kargo firmaları ile gönderilen kargolar firmamızca kabul edilmemektedir. Farklı kargo firmaları ile gönderilen kargoların geliş & gidiş kargo ücreti müşteriye aittir.

 

 

Sipariş iptalini nasıl yapabilirim?


İptal hakkınızı siparişiniz kargoya teslim edilmeden önce kullanabilirsiniz. Bunun için Hesabım/Siparişlerim alanından İptal Talebi oluşturmanız ve 0533 894 65 07‘den bize ulaşarak veya [email protected] adresimize e-mail atarak iptal etmek istediğiniz sipariş ile ilgili bilgi vermeniz gerekmektedir.

Kampanyalı ürünlerin iadesi nasıl yapılmaktadır?

 


Kampanya dahilinde yapmış olduğunuz alışverişlerde iade hakkının kullanılması halinde kampanya şartları (sepette 2. Ürüne % ... İndirim veya sepette … tl ve üzeri alışverişe anında … indirim uygulanmaktadır v.b) geçersiz hale gelecektir. Bu nedenle satıcı tarafından düzenlenen kampanya şartlarının ortadan kalkması sebebiyle kampanya kapsamında faydalanılan indirim miktarı iptal edilir.

Müşteri Hizmetleri 

Müşteri Hizmetleri Hattı 0(236) 211 11 11 

WhatsApp Hattı: 0533 894 65 07

E-mail: [email protected] 

 

 

 

Müşteri Hizmetleri ve WhatsApp destek hatlarımıza, haftanın (6) günü (9:00-18:00) saatleri arasında ulaşabilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR